1. Новини Закарпаття
  2. >

“Читати у Києві”: Фреймут після втечі з України до Великої Британії натякнула, що вдома – знову повернулася?

09.11.2023 16:21 Шоубізнес

Відома українська телеведуча та журналістка Ольга Фреймут після повернення до Великої Британії знову натякнула, що опинилася вдома. Чим нині займається знаменитість?

Відома українська телеведуча та журналістка Ольга Фреймут після повернення до Великої Британії знову натякнула, що опинилася вдома. Чим нині займається знаменитість?

Влітку цього року головна ревізорка країни сповістила українських громадян про своє повернення до України. І хоча Фреймут стикнулася з чималим хейтом від публіки, їй все ж вдалося провести заплановану лекцію у Львові “Манери під час війни. Доброта як зброя”.

Більшість українців були приголомшені від намірів Фреймут, оскільки не розуміли, як людина може давати такі поради, якщо з початку повномасштабного вторгнення з дітьми перебувала в безпеці.

Далі Ольга Фреймут знову повернулася до Лондона, адже життя та комфорт її дітей наразі понад усе. В інтерв’ю журналістка неодноразово наголошувала, що сумує за домівкою, що за кордоном втратила себе та мріє, аби нарешті закінчилися війна.

До слова, цього разу телеведуча змогла натякнути підписникам, що знову повернулася до України. Знаменитість оприлюднила відео в Instagram-Stories, де з книгою зі свого видавництва зазначила, яке щастя читати її саме у Києві:

“ЧИТАТИ У КИЄВІ СИМОНЕНКА, ЩЕ Й КНИГУ МОГО ВИДАВНИЦТВА – ЩАСТЯ”.

Однак достеменно невідомо, чи повернулася Ольга додому або ж відео було зроблене зовсім не в Києві. Цікаво, але старша донька Фреймут Злата Мітчелл, на відміну від своєї мами, не прагне залишатися в Україні. Раніше дівчина розповідала, що бачить своє життя лише в Каліфорнії, втім, не проти, аби її майбутні діти якусь частину свого життя провели на рідній землі, де вона сама виросла.

Нагадаємо, що окрім Злати Мітчелл, Ольга Фреймут народила ще двох дітей від генерального директора Нового каналу Володимира Локотка. Син Валерій з’явився на світ у 2016 році, а донька Євдокія у 2017 році. Після народження третьої дитини стало відомо, що Ольга нині офіційна дружина Володимира та взяла його прізвище.