1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Майже все правда, але потрібно менше пафосу»: закарпатка висміяла програму «1+1» про її важку долю (ВІДЕО)

22.03.2023 21:12 Шоубізнес

Стендаперка Лєра Мандзюк випустила нове відео в якому по слову розібрала все про неї сказане у програмі «Життя відомих людей».

Стендаперка Лєра Мандзюк випустила нове відео в якому по слову розібрала все про неї сказане у програмі «Життя відомих людей».

Стендаперка Лєра Мандзюк випустила нове відео, на якому вона дивиться програму під назвою «Життя відомих людей» про себе саму. Мандзюк розібрала майже не по фразі все, що розповіли про неї у 12-хвилинній програмі. Вердикт стендаперки такий: «Майже все правда, але потрібно менше пафосу».

В принципі, це слушна думка щодо багатьох проектів «Плюсів». Але в даному випадку, здається, претензія до «ЖВЛ» полягає не стільки в  пафосі, з яким в програмі розповідають про життя стендаперки – восьма дитина в сім’ї, батько-алкоголік, який не брав участі в її житті, величезне господарство. А в тому, що Лєра зазвичай про свої життєві обставини жартує, а журналісти  «1+1» - ні. Напевне, в них різне почуття гумору. 

Але є і позитивні новини: завдяки програмі «ЖВЛ», яка триває 12 хвилин, у шанувальників творчості Лєри Мандзюк є її нове 25-хвилинне відео. І до речі, його подивилися 55 тисяч разів за добу, а «ЖВЛ» - лише 16 тисяч за п’ять днів. 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми писали, чи здивує суддів кулінарного шоу “Мастер Шеф. Професіонали 4” закарпатець Олександр Габак.

Читайте на ГК:Закарпатка злякалася не на жарт: нічний гість шокував своїми діями ціле село (ФОТО)
Читайте на ГК:Диво-порятунок на Закарпатті: вогонь забрав будинок та не маленьке життя (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата: закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)