1. Новини Закарпаття
  2. >

Мурашки по шкірі: Тіна Кароль представила нову моторошну версію "Щедрика" (ВІДЕО)

13.12.2022 23:02 Шоубізнес

Даним кавером на всесвітньо відомий “Щедрик” співачка закликала зупинити екоцид в Україні.

Даним кавером на всесвітньо відомий “Щедрик” співачка закликала зупинити екоцид в Україні.

Тіна Кароль долучилася до кампанії #StopEcocideUkraine від організації UAnimals. Співачка виконала нову версію "Щедрика" про жахливий екоцид в Україні, до якого призвели злочинні дії РФ. 

До 100-річного ювілею всесвітньо відомої пісні Carol of the Bells Тіна Кароль презентувала оновлену версію композиції на мелодію Миколи Леонтовича. Засновник UAnimals Олександр Тодорчук пояснює:

"Carol of the Ecocide привертає увагу до того, що Росія не лише країна-терорист, але й екотерорист, який краде майбутнє у наших дітей та всієї планети. І це не милий мультяшний Грінч, а суцільне зло, яке потрібно зупинити, доки воно не зупинило світ"

Новий текст написав український автор Євген Матюшенко, над аранжуванням працював композитор Юрій Звонарь. Тіна Кароль розчулила до сліз потужним виконанням пісні. Вона каже:

"Війна нищить життя у повному розумінні цього слова: вона забирає життя людей, їхні оселі та спосіб життя, їхню землю, їхні надії та право бути щасливими. Війна безжалісно нищить українську екологію та світ тварин. Я доєдналася до ініціативи UAnimals, щоб нагадати світові, наскільки руйнівним та неосяжним є наслідок війни Росії проти України. Пісня "Щедрик" є символом різдвяного дива, а Україна є символом людського дива стійкості та незламності, дива, яке весь час війни боронить світ"

Відео не рекомендується до перегляду вразливим і неповнолітнім особам.

Читайте також: Закарпатська бітанґа Аліна Паш виступить на музичному фестивалі у Словаччині

Читайте на ГК:Привласнили мільйони: кіберполіція "завітала" до членів злочинної організації (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нова посилена перевірка на кордоні: який "сюрприз" чекає чоловіків
Читайте на ГК:Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin