1. Новини Закарпаття
  2. >

"Було огидно": моделі Playboy розповіли про сексуальні уподобання Х'ю Хефнера

10.02.2022 17:09 Шоубізнес Лайт

Дівчата прожили в особняку два роки і за цей час навчилися вживати наркотики та алкоголь, а також задовольняти бізнесмена.

Дівчата прожили в особняку два роки і за цей час навчилися вживати наркотики та алкоголь, а також задовольняти бізнесмена.

Колишні моделі еротичного журналу Playboy, які прожили в будинку журнального магната Х'ю Хефнера, близнюки Карісса та Крістіна Шеннон розповіли про дивний ритуал під час сексу із засновником видання. Цим вони поділилися з Daily Star.

32-річні сестри разом з іншими дівчатами жили у будинку Хефнера з 2008 до 2010 року. Їх регулярно змушували брати участь у груповому сексі, вживати алкоголь та наркотики. За це 18-річні дівчата, які раніше працювали офіціантками, отримували по 1000 доларів на тиждень.

На 19 день народження вони вперше переспали з Хефнером.

"На наш 19-й день народження він повів нас у клуб і купив нам алкоголь. Це неприйнятно, оскільки в США людям заборонено пити до 21 року. Коли ми повернулися додому, нас покликали вживати наркотики в кімнаті Хефнера. Там він попросив нас надіти шовкові піжами і прийняти великі таблетки. Як ми з'ясували пізніше, це був кваалюд (седативно-снодійний препарат з гіпнотичними властивостями)", - згадали близнюки і розповіли, що бізнесмен почав їх торкатися лише після того, як ліки подіяли.

За словами дівчат, Хефнер мав особливий ритуал перед сном. Щопівночі він приводив у свою спальню шість чи сім дівчат, лягав по центру ліжка і спостерігав за їхніми діями через величезне дзеркало на стелі. Крім того, він наказував називати себе "татом".

"Це було огидно. Після такого ми відчували жахливу огиду і тікали в душ. Ми до почервоніння терли в окропі свої тіла милом, щоб відмитися від цього кошмару", - зізналися дівчата.

Читайте на ГК:У Німеччині напали на українського юнака: 15-річний отримав важку травму голови
Читайте на ГК:“Мали б боронити свою державу, а перебувають в Чехії”: Уряд ЧР розробляє закон щодо перебування українських біженців
Читайте на ГК:У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни: що це означає для України?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська