Кім Кардашян заінтригувала новими фото.
Знаменитість Кім Кардашян розпочала лютий на доволі пікантній ноті, адже до найромантичнішого дня року залишилось зовсім трохи. Ловіть порцію нових знімків від Кім!
41-річна американська телезірка, модель та бізнесвумен Кім Кардашян знаходить час не лише на різноманітні проєкти, а й на свій профіль в соцмережі Інстаграм. Тут за колишньою коханою Каньє Веста стежать понад 284 млн шанувальників. І це не дивно, бо зірка регулярно ділиться світлинами зі зйомок, популярних заходів та своїх буднів.
Лютий Кім почала для своїх фанатів з хорошою новиною, а саме появою нової лінійки домашнього вбрання від власного бренду. Спіднє та піжами у рожевих кольорах приурочені до Дня закоханих, а Кардашян не втрималась, щоб не приміряти новинки на себе. І прихильники у захваті: за короткий час допис зібрав понад 3,6 млн лайків та тисячі коментарів з компліментами.
Нагадамо: “Розставила ноги й показала...”: Модель показали пікантні кадри (ФОТО)
Читайте також:
- Паразити людських душ, вілли й машини": як бізнес "рулить" на українських пенсіонерах й простому народу?
- Снігопад на Закарпатті й загроза у регіоні: "замело" один з районів області (ФОТО)
- Найбільший гірськолижний курорт України: у мережу Фейсбук злили відео з "голим" лижником (ВіДЕО)
- Золото в банці ще більш здорожчало: в яку вартість продають закарпатці дорогущий смаколик? (ФОТО)