1. Новини Закарпаття
  2. >

"Холостячка" вразила одкровеннями про пережите

09.11.2021 13:09 Шоубізнес Лайт

Артистка розповіла, що змушена була шукати допомоги фахівця, аби дати собі раду.

Артистка розповіла, що змушена була шукати допомоги фахівця, аби дати собі раду.

Українська актриса Ксенія Мішина вразила шанувальників одкровеннями зі свого життя. Вона розповіла про панічні атаки, через які суттєво погіршилося її здоров'я. Про це "Холостячка" написала в Instagram. 

Свій пост зірка доповнила пікантним фото. Ксенія постала в мереживному бюстгальтері, чорних штанях і розхристаній сорочці. Мішина потрапила в психлікарню. Вона сама звернулася до фахівців, щоб зрозуміти, що насправді з нею відбувається. Втім, коли вона увійшла в кабінет до фахівця, їй тільки погіршало. 

"Лікар сухо сказала: "Невроз. Але жити з цим можна. А із психотерапевтом, до якого я тебе відправлю, ти швидко все перебореш". Так почалася моя нова глава, і саме з цього моменту в ній з'явився перший промінчик", - написала актриса. 

Психотерапевт таки допомогла їй. Після сеансів Мішина не тільки змогла знайти спокій, а й уторувала власний шлях у житті.⠀

"До неї мене привезли, бо ходити тоді я не могла, точніше боялася. На той момент зі мною в сумочці завжди були: електронний тонометр, щоб вимірювати тиск, корвалол і каптопрес, на випадок, коли я раптом почну вмирати. Перше, про що терапевт зі мною домовилася, - це те, що найближчим часом я зміню цей набір бабці на набір дівчини", - додала Ксенія. 

Цілий рік Мішина натреновувала свою довіру, залишаючи вдома якусь із речей. Актриса відвідувала спеціаліста три місяці. 

"Поступово я відкривала такі пласти психіки, до яких раніше навіть боялася доторкнутися, і саме цей страх блокував мене, мою свідомість і тіло. Це було боляче, але чесно і достеменно. Це надихало... Я ридма ридала, криком кричала, била подушки", - розповіла Мішина. 

Ксенія навчилася вірити в себе і наповнила свою душу гармонією. 

"Вона навчила мене, що вірити в себе - це дієслово, це означає йти за собою, своїми, хай навіть, на перший погляд, дикими бажаннями і ніколи не зраджувати внутрішньому навігатору. Тоді я нарешті зізналася собі, що я хочу і навіть зобов'язана стати актрисою", - підсумувала Мішина.

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська