1. Новини Закарпаття
  2. >

Ведучий шоу був в шоці!: 63-річна Мадонна оголилася в прямому ефірі на ТБ (ФОТО, ВІДЕО)

08.10.2021 21:57 Шоубізнес Лайт

Сьогодні на YouTube-каналі «The Tonight Show Starring Jimmy Fallon» вийшло нове відео з Мадонною (Madonna).

Сьогодні на YouTube-каналі «The Tonight Show Starring Jimmy Fallon» вийшло нове відео з Мадонною (Madonna).

 63-річна співачка останнім часом рідко балує шанувальників інтерв'ю і появами на ТБ, але в цей раз зробила сюрприз. Не просто так, був певний привід, передає popcake.tv.

У Мадонни виходить документальний фільм «Madame X», де буде поетапно розказаний її творчий шлях, а також використані деякі вкраплення з однойменного туру 2019-2020 років. Шанувальники тут же помітили відмінності між публікаціями зірки в Instagram і реальним життям. Артистка виглядала не такою худенькою лялечкою з натягнутою шкірою, як видає себе в соціальних мережах. Це перше.
Другий момент, який наробив найбільше шуму. Мадонна сказала вкрай філософську промову, а потім влаштувала те, що ще довгий час будуть обговорювати і мусолити в мережі. 

«Мистецтво важливе в нашому житті. Я не думаю, що люди приділяють цьому належну увагу. Я повторюю знову і знову, що артисти приходять для того, щоб порушувати спокій. І тому я сподіваюся, що сьогодні порушу не тільки ваш спокій, а й спокій тих людей, які дивляться шоу по ТВ », - сказала Мадонна.

Після цих слів 63-річна зірка кинулася на стіл ведучого, лягла і почала рухати ногами. Джиммі Феллон (Jimmy Fallon), звичайно, здогадувався, що програма буде рейтинговою, але він явно не був готовий до такого. Ведучий запанікував, зняв з себе піджак, намагаючись прикрити всі оголені місця співачки. Та встала, повернулася до камери і задерла спідницю. Всі глядачі побачили те, про що давно вже шепотілися в Інтернеті - «оновлену п'яту точку» зірки. Мадонна «зробила» собі попу!
Тільки після цього співачка задоволена сіла назад на диван і продовжила розмову. Вона вимовила фразу, яка вже підкорила мільйони фанатів:

«Джиммі, життя - це не тільки постійне інтерв'ювання діточок, розумієш?».

Погодьтеся, так вміє тільки Мадонна і більше ніхто!

 
 
 
View this post on Instagram

Публикация от Madonna (@madonna)

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін