1. Новини Закарпаття
  2. >

«Я лежала в ліжку, а він мене цілував»: українського актора звинуватили в дoмaгaнняx до студенток

10.08.2021 18:16 Шоубізнес

Українського актора Володимира Талашка, що зіграв Скворцова у фільмі Леоніда Бикова “В бій ідуть лише старі”, звинуватили в сексуальних домаганнях.

Українського актора Володимира Талашка, що зіграв Скворцова у фільмі Леоніда Бикова “В бій ідуть лише старі”, звинуватили в сексуальних домаганнях.

75-річний артист викладає в університеті театру і кіно ім. Карпенко-Карого, і сценарист Богдан Панкурхін зібрав історії студенток, які постраждали від його поведінки, – пише інтернет-видання Апостроф.

“Зробив матеріал про домагання з боку Талашка до студенток і абітурієнток в театральному вузі. Дякую дівчатам, які знайшли в собі сміливість розповісти мені свої історії. А Талашко, сподіваюся, найближчим часом звільнять з Карпенко-Карого”, – написав Панкрухін в Instagram і загальнодоступному документі в Google Docs.

Одну з історій Панкрухіну розповіла Юлія Бірзул, якій на момент зустрічі з Володимиром Талашко було 15 років. Вона приїхала в Київ, щоб підготуватися до творчого відбору. Талашко був знайомим керівника театру, в якому Юлія займалася з дитинства, і пообіцяв послухати і скорегувати її програму. У квартирі актора на вулиці Ярославів Вал він почав домагатися її під приводом фотосесії.

 

“Він запропонував мене пофотографувати, сказав, що це його хобі, що він всіх фотографує. Тут і почалося це: “А ось тут приспустіть, а тут зніміть”. Він мене роздягнув по пояс, а потім почав до мене чіплятися. Я була просто в шоці, не знала, що мені взагалі робити і як втекти з цієї квартири, – розповіла Бірзул. – В Києві я була вперше, не розуміла, де я, мобільного телефону у мене не було, був лише квиток додому на вечір. За цими думками я не зрозуміла, як ми опинилися в спальні. Я вже лежала в ліжку, а він мене цілував”.

В результаті Юлія прикинулася хворою, і це допомогло їй уникнути насильства.

“Вже приїхавши на іспити, я боялася проходити повз кіоски з пресою. Скрізь мені ввижалися мої голі фото. А потім я побачила Талашка в інституті. Я провалила іспит. Я не могла там бути. У мене було відчуття, що Талашко всім про мене розповів, що всі знають про те, що трапилося, і вважають мене за шльондру”, – розповіла дівчина.

Друга жертва домагань викладача – актриса Вікторія Муштей. Вона зіштовхнулася з домаганнями у 18 років, коли поступала на дикторський факультет. Талашко під приводом репетиції запросив дівчину в свою квартиру, після чого почав фотографувати і чіплятися.

“Він почав гладити мене руками, притискати до себе. Мені було неприємно. Але відстоювати свої кордони я тоді не вміла і стрес блокував якесь раціональне мислення. Він поліз цілуватися. Це стало останньою краплею. Я почала вириватися, сказала, що мені терміново потрібно їхати, скоро закривається гуртожиток. Він спробував заспокоїти, запропонував послати в сусідній кімнаті, щоб я пізно не їхала. Я сказала, що точно не залишуся, викликала таксі і швидко пішла. Я відчувала жахливий сором за те, що сіла до нього в машину і раніше не зупинила того, що відбувається”, – розповіла вона.

У коментарях і особистих повідомленнях Богдану Панкрухіну написали багато схожих історій. Більш того, про скандал в Instagram-історіях розповіла Ксенія Мішина, яка теж вчилася в університеті ім. Карпенко-Карого. 

“До прочитання батькам, чиї діти поступили до нього на курс, до прочитання дівчатам, хто вступив до нього на курс”, – написала зірка серіалу “Кріпосна”.

Володимир Талашко – Народний артист України, актор і режисер. Серед фільмів з його участю – “Як гартувалася сталь”, “Овід”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго” та ін. Він продовжує викладати, є професором Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

Читайте на ГК:"Ти воюєш або працюєш на державу": в Україні буде новий механізм бронювання від мобілізації, – Зеленський
Читайте на ГК:"Серце до п'яток скочити може": у Верховній раді готують черговий "сюрприз" для водіїв
Читайте на ГК:"Аби тілько йшли воювати, бо крутять-вертять чоловіками, як хочуть...": у Раді зареєстрували новий законопроєкт
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська