1. Новини Закарпаття
  2. >

Хакери "зламали" сторінку Лесі Нікітюк та оприлюднили її переписку з холостяком та інтимні фото

11.06.2021 23:55 Шоубізнес Лайт

Невідомі зламали сторінку знаменитості у Instagram. Наразі Нікітюк уже відновила сторінку, та зламники встигли злити в мережу особисту переписку та фото.

Невідомі зламали сторінку знаменитості у Instagram. Наразі Нікітюк уже відновила сторінку, та зламники встигли злити в мережу особисту переписку та фото.

Зловмисник замість аватарки розмістив світлину журналіста Дмитра Гордона, а у сторіс фотоблогу розмістив пікантні фото Лесі та деякі цікаві переписки зі знаменитостями, пише ТСН.

Приміром, хакери злили у Мережу переписку Нікітюк з "холостяком" Михайлом Заливаком.

Також недоброзичливці Лесі поділилися її заграванням у переписці зі співаком Максом Барських.

Зараз вже Леся відновила свою сторінку і встигла записати звернення до своїх фоловерів. Ведуча зазначала, що здогадується, хто її зламав.

"Я дивлюся, людина одна, яку я здається знаю, вирішила таким чином привернути мою увагу. Так от, шановний, я свою ж і без вас можу виставити на легкому взагалі. Тому що я свою ж люблю. А те, що ви там попорпалися і виставили, повірте, не сильно вам й цікаво було. Навіть хакерам не цікаво порпатися у моїх переписках. Фотку Гордона я, певно, залишу до ранку на аватарці", - сказала Леся і зробила - запостила фото своєї п'ятої точки.

Нагадаємо: Угорська модель знялася в пікантній фотосесії (ФОТО) 

Читайте на ГК:Онлайн кредит: швидке рішення в непростій ситуації | Ufin
Читайте на ГК:Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?
Читайте на ГК:Як спонукати школярів вивчати польську мову: сучасні методи, інтерактивні підходи та поради для репетиторів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська