1. Новини Закарпаття
  2. >

Кім Кардаш'ян потрапила в скандал з контрабандою (ФОТО)

05.05.2021 23:22 Шоубізнес Лайт

На ім'я знаменитості був придбаний і доставлений фрагмент давньоримської статуї, яку влада Італії вважає вкраденою.

На ім'я знаменитості був придбаний і доставлений фрагмент давньоримської статуї, яку влада Італії вважає вкраденою.

Американська телезірка, бізнесвумен і світська левиця Кім Кардаш'ян опинилася в центрі скандалу через контрабанду. Про це 5 травня повідомило видання Daily Mail

Відзначається, що в 2016 році митники конфіскували фрагмент давньоримської статуї Афіни скульптора Мирона, яка була частиною партії предметів інтер'єру на ім'я Кім Кардаш'ян загальною вартістю 750 тисяч доларів. 

Статуя з вапняку датується першим століттям і прибула в Лос-Анджелес, коли Кардаш'ян та її чоловік, репер Каньє Вест, ремонтували свій будинок у Калабасасі. Минулого тижня влада США подала цивільний позов про конфіскацію вказаного майна.

Разом з Кім у документах фігурує Аксель Вервордт - знаменитий бельгійський дизайнер і торговець антикваріатом, який курирував ремонт будинку Кардаш'ян. Сама зірка реаліті-шоу заперечує свою причетність до контрабанди.

Її представник заявив, що Кім не купувала статую і її ім'я могло бути використано без дозволу. За його словами, Кардаш'ян заохочує розслідування і сподівається, що скульптура буде повернута законним власникам.

Статуя, вилучена американською владою, була частиною п'ятитонної партії, до якої увійшли антикваріат, сучасні меблі і предмети декору на загальну суму майже в 746 000 доларів. 

Влада Італії провела розслідування і прийшла до висновку, що скульптура була вкрадена і вивезена незаконно. Тепер вони вимагають повернути твір мистецтва.

Читайте на ГК:“Мали б боронити свою державу, а перебувають в Чехії”: Уряд ЧР розробляє закон щодо перебування українських біженців
Читайте на ГК:У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни: що це означає для України?
Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська