1. Новини Закарпаття
  2. >

У TikTok з'явився двійник Гаррі Поттера (ВІДЕО)

15.04.2021 22:05 Шоубізнес Лайт

Фелікс Лало дивно схожий на чарівника зі знаменитої кіносаги, якого втілив на екрані актор Деніел Редкліф.

Фелікс Лало дивно схожий на чарівника зі знаменитої кіносаги, якого втілив на екрані актор Деніел Редкліф.

Музикант Фелікс Лало прославився в TikTok завдяки вражаючій подібності з Гаррі Поттером. Він називає себе неофіційними двійником Деніела Редкліфа (виконавця ролі культового песонажа з книг Джоан Роулінг). 

Як тільки молода людина одягає круглі окуляри, малює на лобі фальшивий шрам і переодягається в форму учня школи Хогвартс - його майже неможливо відрізнити від головного героя кіносаги. 

"Я познайомився із всесвітом Гаррі Поттера досить пізно. Першу книгу про маленького чарівника я прочитав ще в дитинстві, а через роки нарешті оцінив всю серію. Тоді ця історія заграла для мене новими фарбами. Додамо сюди ув'язнення вдома через карантин, і ось я вже сиджу в TikTok і знімаю ролики про свого двійника", - розповів Лало.

@felixir_

When Ginny wants to meet in the Room of Requirement ⚡️ #harrypotter #foryoupage #fyp #pourtoi #viral #potterhead #foryou #hogwarts #tiktok #trend

♬ original sound - Stay hydrated 緯俺な

Його контент несподівано знайшов величезну популярність, а сам Фелікс став справжньою зіркою соцмережі. Наразі у нього більш як 1,3 мільйона підписників. На відео Лало демонструє свої перетворення зі звичайного хлопця у двійника Поттера, а також фантазує, як би виглядав Гаррі, якби вчився не в Грифіндорі, а в Слизерині.

 

@felixir_

This week’s Daily Prophet ⚡️ Have you got your copy yet ?? ⚯͛ #foryoupage #fyp #pottertok #viral #pourtoi #potterhead #harrypotter #dailyprophet

♬ Harry Potter - Sinfonia Harry Potter
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська