1. Новини Закарпаття
  2. >

Настя Каменських показала себе до схуднення (ФОТО)

14.04.2021 17:33 0 Шоубізнес
 

Виконавиця закликала дівчат любити і приймати себе, незважаючи на вагу і думка оточуючих.

Українська співачка Настя Каменських опублікувала в Instagram архівні фото в купальнику, показавши свою фігуру до схуднення. 

"До/після... Ви знаєте, я багато років соромилася виставляти ці фото. І раніше ніколи б не показала їх. Але... реаліті так реаліті... Я завжди максимально відкрита з вами, і хоч я довго соромилася та переживала, і дуже часто не сприймала себе, зараз я прийшла до того, що ми повинні... Ми просто зобов'язані любити себе. Неважливо, скільки кілограм, неважливо, як ми виглядаємо", - написала зірка. 

Виконавиця впевнена, що головне - ставати кращою і йти до прийняття себе. Але не для інших, не для коментарів, не для громадської думки, а виключно для себе. 

"Нехай часто мені пишуть негативні коментарі і засуджують за вагу, засуджують, що я багато тренуюся, стежу за харчуванням, але все одно не відповідаю загальноприйнятим ідеалам 90-60-90. Але це не привід картати себе. І навіть зараз, коли я можу іноді скакати у вазі - я люблю себе такою, яка я є. Моя ідеальність - у моїй неідеальності", - підкреслила Каменських.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Бабуся молилася до останнього щоб була жива: 15-річну зниклу дівчинку виявили мертвою
Читайте на ГК:Метеозалежні українці зможуть видихнути: період сильних магнітних бур наближається до кінця
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська