1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Шоубізнес

Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)

30.03.2021 23:22 Шоубізнес 0

Зірка подіуму не впадає у відчай з приводу зайвої ваги і рішуче налаштована боротися за своє тіло.

Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)

Відома модель та інстаграм-зірка з Нідерландів Негін Мірсалехі продемонструвала зміни своєї фігури після перенесеного коронавірусу. 

Відверте відео Негін опублікувала в Instagram, чим порадувала понад шість мільйонів своїх фанатів, які, скучивши за спокусливими кадрами моделі, почали підозрювати її у вагітності. 

Мірсалехі постала в ажурній нижній білизні чорного кольору і бікіні. За її словами, картина чітко визначає межу між до і після. 

"Вирішила опублікувати це, тому що ви засипали мене повідомленнями, що моє обличчя виглядає пухким і я не ношу кроп-топи, а значить, я вагітна або зробила уколи краси. Але насправді, я просто погладшала за час хвороби, і мені було некомфортно публікувати фото в більш відкритому одязі. Потім я зрозуміла, що в цьому немає нічого ганебного. Зараз я вчуся сприймати своє тіло і зміни, які з ним відбуваються, адже розумію, що протягом мого життя це може статися не один раз", - поділилася з підписниками Негін. 

Негін розповіла, що колишні форми їй більше до душі, ніж нинішні, але, не зважаючи на це, вона не сумує і має намір дати фору спортивним тренуванням.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Найсвіжіші новини: