1. Головна
  2. >
  3. Шоубізнес

Полякова: Кароль уникає особистого спілкування (ВІДЕО)

117
Шоубізнес Україна

Зірка впевнена, що конфлікт використали як піар, і не має наміру змінювати свою думку із приводу репертуару колеги.

Полякова: Кароль уникає особистого спілкування (ВІДЕО)

Співачка Оля Полякова стала гостею програми Слава+ і розповіла про скандал з Тіною Кароль. Відверте інтерв'ю опубліковано на YouTube-каналі Люкс ФМ. 

Зірка зізналася, що на камеру Тіна Кароль говорить про нормальні взаємини між ними, а насправді не хоче зустрічатися з Поляковою та піариться на скандалі. 

За словами артистки, після екранізації неприємного епізоду в ефірі шоу Маска вона оцінила масштаби казусу і поспішила з вибаченнями, аргументувавши ситуацію тим, що не мала на увазі особисту трагедію Кароль. 

Через кілька днів Тіна Кароль заявила, що не тримає образи на колегу, хоча назвала слова Полякової безконтрольними. Крім цього, співачка сказала, що її агент "протягнув руку дружби" менеджерам артистки. Але сама Полякова стверджує, що колега використала ситуацію в особистих цілях, зокрема для піару нової пісні Скандал. 

"Я відразу вибачилася і пішла далі. А далі почалася піар-кампанія, фарс. Тіна сама підігрівала, щось там різала, виставляла. При цьому начебто ображалася. Так ти визначся: ти образилася чи ти робиш піар", - поділилася Полякова. 

Також вона сказала, що на місці Тіни давно б забула цю ситуацію, але ось опонентці не вистачає "великодушності, щоб зрозуміти і пробачити". Оля Полякова до сих пір не спілкувалася з Тіною Кароль, крім як на камеру. Особистих зустрічей Кароль уникає. 

"Коли на Світському житті вона стояла у двох метрах від мене, розвернулася і пішла. Хоча до цього на камеру дала інтерв'ю "про руку дружби". 

Полякова сподівається, що незабаром конфлікт буде вичерпаний, але змінювати свою думку про репертуар Кароль не збирається. Вона вважає його сумним.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber