1. Новини Закарпаття
  2. >

Порноакторка-учасниця шоу "Холостяк-11" повідомила шокуючі подробиці своєї хірургічної операції

13.03.2021 14:50 Шоубізнес Лайт

Порноакторка Адель Асанті розповіла, як потрапила до порноіндустрії, на що пішла для своєї професії і для чого прийшла на романтичний проєкт.

Порноакторка Адель Асанті розповіла, як потрапила до порноіндустрії, на що пішла для своєї професії і для чого прийшла на романтичний проєкт.

Напередодні на каналі СТБ відбулося шоу "Як вийти заміж", в якому взяла участь порноакторка з Дніпра Анастасія. Вона носить псевдонім Адель Асанті, повідомило ТСН.

У першому випуску шоу при знайомстві з холостяком Михайлом Заливаком вона назвала себе дівчиною-загадкою і вручила йому скриньку-заморочку з її секретом. Коли чоловік розгадає, як відкрити її, тоді він побачить там оголене фото Насті. Вона сподівається, що Заливако, дізнавшись, хто вона, прийме її такою, якою вона є.

Анастасія знімається в порно вже 4 роки. Вона брала участь в оголених фотосесіях, знімалася для Playboy. Також дівчина перемогла у фестивалі в Іспанії у номінації "Найкраща українська порноакторка". Побувала у 25 країнах світу.

"Порноакторка — це робота, в особистому житті ми зовсім інші люди", — зазначила учасниця.

На проєкт вона прийшла, бо хоче стосунків, підтримки і турботи. Анастасія зізналася, що почувається самотньою, їй не вистачає чоловічої уваги. Вона хоче зустріти чоловіка, який заплющить очі на її минуле і "зустрічатиметься не з Адель, а з Настею".

Під час шоу "Як вийти заміж" Анастасія розкрила шокувальні подробиці свого життя і професії.

Анастасія розповіла, що, коли їй було 13 років — з родини пішов батько. Після цього у сім'ї не було грошей ні на що. Вона захотіла піти на роботу і в 13 років пішла продавати морозиво в парку. У 16 років Настя влаштувалася офіціанткою в клубі. Їй запропонували зніматися у стилі ню, за що платили хороші гроші.

За словами Анастасії, у 16 років вона захотіла до порноіндустрії. Почала розсилати свої портфоліо на порностудії, але їй відмовляли.

Потім дівчина зустріла чоловіка старшого, ніж вона, який допомагав їй фінансово і підтримував її у бажанні стати порноактрисою. Він придумав їй псевдонім і навчив її всього.

Анастасія також зізналася, що видалила гланди для того, щоб приносити чоловікам оральне задоволення.

Також вона розповіла, що у неї були стосунки тільки з порноакторами. Вона зустрічалася з французом і з іспанцем. Один з них хотів від неї дітей, але вона обрала кар'єру.

Настя сказала, що зараз вона ухвалила рішення піти з професії порноакторки.

"Я хочу допомагати дівчатам не повторювати моїх помилок, не йти моїм шляхом", — зазначила вона.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська