1. Головна
  2. >
  3. Влада

“Міжнародний аеропорт "Ужгород” ліквідували: відповідне рішення прийняла Закарпатська облрада

20634
Влада Новини Ужгорода

В аеропорті працювали 118 працівників.

“Міжнародний аеропорт "Ужгород” ліквідували: відповідне рішення прийняла Закарпатська облрада

У Закарпатській обласній раді повідомили, що ухвалили рішення про ліквідацію комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Ужгород", однак не оприлюднили його через інформацію з обмеженим доступом.

Про це пише ЦТС з посиланням на Еспресо Захід.  

"Обласна рада 21.03.2024 відповідно до повноважень визначених пунктом 20 частини І статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", прийняла рішення № 1085 про ліквідацію Закарпатського обласного комунального підприємства Міжнародний аеропорт Ужгород", - йдеться у повідомленні обласної ради. - Документи, які послугували підставою для прийняття вказаного рішення, містять інформацію з обмеженим доступом та не підлягають оприлюдненню відповідно до статей 6, 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Рішення, № 1085 від 21.03.2024 року також містить інформацію з обмеженим доступом та не підлягає оприлюдненню відповідно до статей 6, 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

За даними Закарпатської обласної ради, земельна ділянка, на якій розташований аеропорт, перебуває у власності Ужгородської міської ради.

Нерухоме майно комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Ужгород", відповідно до рішень Закарпатської обласної ради, передано у державну власність.

Рухоме майно, відповідно до рішень облради, станом на сьогодні є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ та міст області (комунальною власністю) і питання щодо його передачі у державну власність може розглядатись виключно на черговій сесії обласної ради. 

При цьому в обласній раді наразі не знають, чи створення окреме державне підприємство, яке забезпечуватиме діяльність аеропорту та в якому могли б працевлаштувати частину працівників КП "Міжнародний аеропорт "Ужгород", на якому працювало 118 працівників при штатній чисельності 167 осіб.

"Закарпатська обласна рада як орган місцевого самоврядування не володіє достовірною інформацією щодо створення державного підприємства, що буде здійснювати діяльність в галузі авіації на базі відокремленого майна Закарпатського обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Ужгород", однак можливість створення такого підприємства обговорюється відповідними органами державної влади. За умови створення зазначеного підприємства більшість працівників може бути працевлаштовано на такому державному підприємстві після здійснення всіх організаційно-розпорядчих дій щодо його створення", - додали в облраді.

Читайте також: Відчують бідні й багаті: закарпатцям доведеться платити рекордну суму за електроенергію

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber