1. Головна
  2. >
  3. Влада

Повернутися з-за кордону до 16 червня: нова постанова уряду кардинально змінить долю тисячі українців

17893
Влада Україна

Українські чоловіки будуть змушені повернутися з-за кордону через зміну правил військового обліку.

Повернутися з-за кордону до 16 червня: нова постанова уряду кардинально змінить долю тисячі українців

Українцям, які перебувають за кордоном, залишається менше трьох тижнів, щоб повернутися додому, в Україну. Вони мають це зробити до 16 червня.

Цього вимагає урядова постанова, яку було ухвалено 16 травня. Цим документом чоловікам, які перебувають за кордоном, дається рівно місяць (від дня виходу постанови), щоб оновити свої військово-облікові дані та заново стати на військовий облік.

Українські чоловіки будуть змушені повернутися з-за кордону через зміну правил військового обліку. Це стосується тих громадян, які свого часу залишали Україну більш ніж на три місяці. У цьому випадку при виїзді вони підлягали зняттю з військового обліку.

Таким чином, зараз за кордоном опинилося чимало наших співгромадян-чоловіків, які зняті з військового обліку. Тепер закон вимагає, щоб вони оновили свої облікові дані. Тобто вони мають повернутися в Україну і заново стати на облік.

У постанові, яка вийшла 16 травня, обумовлений і термін, що на це дається. Чоловікам дають на оновлення своїх даних і нову постановку на облік рівно місяць від дня виходу постанови. Таким чином, цей термін спливає 16 червня.

У постанові також зазначається, що чоловіки, які перебувають за кордоном, не перестають бути громадянами України. Тому в них є такі самі зобов'язання перед державою, що й у чоловіків, які нікуди не виїжджали.

При цьому надалі чоловіків, які виїжджатимуть за кордон, навіть на доволі тривалий термін, не зніматимуть із військового обліку.

Читайте також: Увага, важлива інформація: «Закарпаттяобленерго» інформує як жителям регіону уникнути біди

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber