1. Головна
  2. >
  3. Влада

Масові відключення електроенергії в Україні: з 18 травня діють нові обмеження у використанні світла

167
Влада Україна

Через пошкодження українські електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атак.

Масові відключення електроенергії в Україні: з 18 травня діють нові обмеження у використанні світла

Про це повідомляє НЕК «Укренерго» у Фейсбуці.

«По всій території України з 19:00 до 24:00 будуть діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Обмеження для побутових споживачів не прогнозуються», - йдеться у повідомленні.

Причина обмежень - наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня. Через пошкодження українські електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атак.

«НЕК «Укренерго» повідомляє лише часові межі, в які діють графіки погодинних відключень - тобто можливе обмеження споживання при перевищенні регіоном визначених лімітів», - акцентували в енергокомпанії.

Інформацію, чи будуть застосовані відключення та коли саме у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах. Як повідомлялося, на сьогодні імпорт електроенергії протягом доби запланований з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 22 489 МВт-год.

Читайте також: Продають брухт за "космічною" ціною: 33-річний автомобіль з пробігом продають за ціною нової Tesla (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber