1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські гвардійці використовують сучасні технології для підвищення своєї бойової майстерності

15.05.2024 10:54 Влада

Сучасні технології допомагають як у цивільному житті, так і під час бойової підготовки

Сучасні технології допомагають як у цивільному житті, так і під час бойової підготовки

Про це повідомляє пресслужба Національної гвардії України.

Закарпатські гвардійці використовують комп’ютерне обладнання для вдосконалення своїх навичок. Завдяки фінансовій допомозі міської влади Ужгорода у підрозділі з’явилися нові безпілотні авіаційні комплекси, засоби радіотехнічної розвідки і радіотехнічної боротьби. Оператори БпЛА відточують свої вміння керувати різними типами дронів. У сучасному навчальному класі фахівці відпрацьовують розвідку, так ураження противника за допомогою БпЛА.


«Навчитися управляти звичайним безпілотником неважко. А от коли мова йде про FPV-дрони, то тут необхідно мати відповідний тренажер. Порівняти ці технології важко, адже одне діло бачити на екрані загальну картинку поверхні з повітря, і зовсім інше – керувати від першої особи. Тобто дрон – це і є мої очі. Наш зір реагує на зміну обстановки, враховуючи нашу швидкість. У випадку з FPV-дроном, оператор не рухається, а зір і мозок має налаштуватись на швидкість нашого безпілотника. На тренажері ми відпрацьовуємо різні локації: це і міська забудова, і ліс і внутрішні приміщення. Гарний результат досягається лише постійній практиці. І цей тренажер дає нам таку практику», – розповів нацгвардієць з позивним «Гурпун».


Гвардійці тренуються керувати дронами різних типів. Отримані на тренажерах вміння випробовують на практиці під час реальних польотів. Спочатку в полі, згодом – у лісі. Формула успіху проста: більше тренувань – кращі навички. 


Читайте також:  Молодих та сильних віддадуть сирій землі: Закарпаття спіткало подвійне горе (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська