1. Новини Закарпаття
  2. >

Є одна умова: Швеція заінтригувала відправкою військ

15.05.2024 04:53 Влада ВАЖЛИВО

Швеція не виключає можливості розгляду відправлення своїх військ в Україну, якщо такий запит надійде від країн-членів НАТО.

Швеція не виключає можливості розгляду відправлення своїх військ в Україну, якщо такий запит надійде від країн-членів НАТО.

Цю інформацію повідомив міністр оборони Швеції Пол Йонсон, як передає РБК-Україна, посилаючись на Breaking Defense.

Він зазначив, що на саміті в Парижі на початку року країни не мали одноголосної думки щодо відправлення військ в Україну.

“На даний момент конкретної пропозиції немає. Але якщо вона з’явиться, ми зможемо її розглянути”, - підкреслив міністр.

Попередні події Нагадаємо, після того, як президент Франції Еммануель Макрон висловив ідею про відправлення західних військ в Україну, це питання стало активно обговорюватись. Він багато разів наголошував, що таку можливість не варто відкидати.

Президент також уточнив, що відправлення військ може стати реальністю, якщо росіяни знову наступлять на Київ або Одесу.

Вчора, 13 травня, радник з національної безпеки Естонії Мадіс Ролл заявив, що в Естонії обговорюється можливість відправки військ до України.

Однак незабаром міністр оборони Естонії Ханно Певкур зазначив, що в обговореннях уряду не було жодних конкретних деталей щодо цього питання.

Читайте також: Пенсіонерів на військовий облік: мобілізація в Україні дійшла до такого етапу 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська