1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський звернувся до українців через ситуацію на фронті (ФОТО)

313
Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що актуальним залишається питання фронту і протидії діям Росії.

Зеленський звернувся до українців через ситуацію на фронті (ФОТО)

Про це президент заявив у своєму вечірньому відеозверненні 12 травня.

Зокрема, значна увага була зосереджена на ситуації в Харківській області, де відбуваються інтенсивні оборонні дії на великій ділянці прикордонної зони.

"Є села, які фактично з "сірої зони" стали зоною ведення бойових дій, і окупанти намагаються в частині з них закріпитися, частину просто використати для подальшого просування. Я хочу подякувати нашим воїнам, які утримують позиції та знищують окупанта. Артилерія, дрони – всі, хто задіяний, і задіяний влучно, – я вам дякую. Завдання наше очевидне – треба завдати окупанту найбільших втрат”, - сказав він.

Зокрема, на околицях міста Вовчанська ситуація надзвичайно складна – місто під постійним російським вогнем, і продовжуються контрударні дії наших військових, у місті – місцевим жителям – допомагають.

"І дуже важливо, щоб максимум ефективності був виявлений зараз кожним – кожним, хто саме там, на Харківщині. здатний, що ти сам здатний зробити – чи можеш витримати удари та утримати позиції, щоб і так само змогли – головне – наша стійкість і український результат у боях", - зазначив глава держави.

Незмінна увага також до інших напрямів бойових дій – не менш загострені зараз Донецькі напрямки.

"Власне, задум ударів у Харківській області у тому, щоб розтягнути наші сили та підвісити моральну, мотиваційну основу спроможності українців захищатись", - сказав президент.

Так, Покровський напрямок усупереч усьому – найжорсткіший. Лише минулої доби саме на Покровському напрямку було вже 30 бойових зіткнень. Також жорсткі Лиманське та Времівське, Краматорське та Куп'янське напрямки.

"Російські інформаційні операції - це завжди енергія для російських наземних операцій. Окупант харчується брехнею і страхом, який слідує за брехнею. Оборонні бої ніколи не бувають простими. І завжди складніше, коли ворогові вдається використати страх. Тому зараз безпечніше не вестися на емоції, не гнатися за гучністю заголовка, перевіряти кожне інформаційне повідомлення та шукати інформацію, а не емоції чи чутки, та обов'язково довіряти Силам оборони України", - резюмував Зеленський.

Читайте також: Наступ РФ на Харків: росіяни усвідомили головний недолік України, - NYT 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber