1. Головна
  2. >
  3. Влада

€3 млрд заморожених активів РФ: такі гроші це ніщо в порівнянні з потребами

0 Влада Україна

Щорічний пакет у розмірі €3 млрд, який надходить від прибутку заморожених російських активів, в контексті військових потреб України виглядає “майже незначним”.

€3 млрд заморожених активів РФ: такі гроші це ніщо в порівнянні з потребами

Це було оголошено міністром юстиції Денисом Малюською в інтерв’ю Politico, та про всю суть розповів Факти

Заморожені російські кошти для України У середу, 8 травня, ЄС затвердив план використання прибутку, отриманого від інвестицій в заморожені російські активи в Європі - вартістю від €2,5 млрд до €3 млрд на рік - для закупівлі озброєння для України.

Проте, враховуючи брак боєприпасів в Україні, міністр юстиції України Денис Малюська критично оцінив потенційний вплив цих коштів.

Якщо ми говоримо про потреби України і потреби війни, військові і цивільні, то 3 мільярди євро насправді майже ніщо - нам потрібні сотні мільярдів, щоб виграти війну, - заявила Малюська в інтерв’ю Politico під час зустрічі міністрів юстиції G7 у Венеції в четвер.

Однак, як відзначив міністр, “це хороший початок”.

Іммобілізовані російські активи в ЄС Після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, ЄС іммобілізував понад €200 мільярдів євро російських державних активів, щоб допомогти Києву у відновленні.

Український уряд дійсно хотів би отримати повну конфіскацію (російських активів, - Ред.) і дійсно вважає, що це законно, і це єдиний підхід, який буде вирішальним з точки зору вирішення війни, - додав він.

У лютому лідери ЄС домовилися про додатковий пакет підтримки України в розмірі €50 млрд в рамках бюджету блоку, про що заявив президент Європейської Ради Шарль Мішель.

Читайте також: Вибух на Заході України: чоловік підірвав себе гранатою у всіх на очах (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: