1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд виділив понад 7 млрд грн на відбудову енергосистеми, – Шмигаль

10.05.2024 22:54 Влада ВАЖЛИВО

Уряд під час засідання 10 травня ухвалив рішення про виділення 7 млрд 168 млн грн на відбудову української енергосистеми.

Уряд під час засідання 10 травня ухвалив рішення про виділення 7 млрд 168 млн грн на відбудову української енергосистеми.

Про це 10 травня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Відновлення енергосистеми України

"За ці кошти буде закуплено обладнання для відновлення високовольтної мережі, а також для кращої синхронізації енергосистеми України та ЄС. Вдячні групі Світового банку, яка надала гранти для реалізації цього проекту", — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що наразі ситуація в енергетичній системі України одна з найскладніших, тому громадянам України слід заощадливо використовувати електроенергію.

"Ситуація в енергетиці зараз одна з найскладніших. Ремонти мережі та генерації ідуть 24/7", – сказав він.

Глава уряду каже, що протягом квітня поточного року Україна була вимушена імпортувати електроенергії на третину більше, ніж у березні того ж року.

За його словами, Укренерго регулярно залучає допомогу від сусідніх держав.

"Ще раз закликаю до економії електроенергії, особливо у вечірній час", – закликав він.

Також уряд виділив додаткові 189,5 млн грн, щоб продовжити відновлення багатоквартирних будинків у Київській області. Минулого року уряд виділяв на ці потреби 639 млн грн.

Читайте також: Тривають важкі бої: Зеленський розповів, яка зараз ситуація на фронті 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська