1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський видає укази щодо призначення 116 суддів

118
Влада Україна

Президент Володимир Зеленський 8 травня видає укази про призначення 116 суддів, як підтверджує заступниця керівника ОП Ірина Мудра. Вона зазначає, що на сьогодні від 22% до 61% посад суддів залишаються вакантними.

Зеленський видає укази щодо призначення 116 суддів

Про це повідомляє pravda.com

“Процеси добору, призначення суддів, їхньої професійної підготовки та контролю за їхньою чесністю є основою змін, які відбуваються в системі”, - вона каже.

Мудра пояснює, що на сьогодні від 22% до 61% посад суддів, в залежності від спеціалізації та інстанційності, залишаються вільними, а деякі суди не можуть виконувати свої обов’язки через відсутність суддів.

"Зрозуміло, що проблема не буде вирішена відразу після підписання указів, оскільки оголошені конкурси триватимуть до 2025 року. Але це вже “світло в кінці тунелю”, - вона додає.

Заступниця керівника ОП також зазначає, що вже можна подати звіт про виконану роботу в ОП, включаючи інвентаризацію подань Вищої ради правосуддя про призначення суддів та розробку концепції розвитку системи правосуддя з чіткими KPI на 2024 - 2026 роки.

Читайте також: Бронь від мобілізації: що змінилось після передачі повноважень Міноборони. 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber