1. Головна
  2. >
  3. Влада

В Україні можуть мобілізувати 15-20 тис. засуджених, – Арахамія

91
Влада Україна

Ресурс ув’язнених осіб, яких Україна потенційно може мобілізувати до Сил оборони, складає 15-20 тис. людей.

В Україні можуть мобілізувати 15-20 тис. засуджених, – Арахамія

Про це заявив голова фракції Слуга народу у Верховній Раді, член Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки Давид Арахамія, пишуть Факти.

Скільки ув’язнених можна мобілізувати в Україні

– 15-20 тисяч – це загальний ресурс (ув‘язнених, – Ред.), які можуть підпадати під відповідні критерії. Скільки з них підпишуть контракт – ми не знаємо, тому що це відбуватиметься за згодою сторін. Орієнтуємося, що це буде орієнтовно кілька тисяч людей, – каже він.

Нардеп додав, що увʼязнених зможуть мобілізовувати після рішення суду про умовно дострокове звільнення від покарання.

Мобілізація ув’язнених

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня, Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає мобілізацію окремих категорій ув‘язнених, що може відбуватись на добровільній основі.

До Збройних сил України неможливо буде мобілізувати осіб, у біографії яких умисні вбивства, зґвалтування, педофілія, засудження за незаконне виробництво, придбання, розповсюдження або зберігання наркотиків, колишніх посадовців та тих, хто вчинив злочини проти основ національної безпеки України.

Інші категорії ув’язнених можуть бути мобілізованими. Останньою умовою є те, що до завершення терміну їх покарання має залишитися не більше трьох років.

Читайте також: Стосується українців за кордоном: ПриватБанк зробив важливу заяву 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber