1. Головна
  2. >
  3. Влада

«Вони такі ж громадяни України як і інші»: в Закарпатському ТЦК прокоментували ситуацію з водіями-міжнародниками

0 Влада Закарпаття

Весь інтернет та медіа видання гудуть про примусову мобілізацію водіїв міжнародних перевезень.

«Вони такі ж громадяни України як і інші»: в Закарпатському ТЦК прокоментували ситуацію з водіями-міжнародниками

Як писав Голос Карпат раніше, в медіапросторі з’явилася інформація про випадки “зняття” водіїв з вантажівок на Закарпатті, які поверталися в Україну із-за кордону.

Своєю чергою, на дану інформацію відреагували і у Закарпатському ОТЦК та СП, надавши коментар з цього приводу.

“Водії вантажних транспортних засобів такі ж громадяни України як і інші”, - зазначають в ТЦК.

Також працівники центру комплектування пояснюють, що під час огляду документів на контрольно-пропускних пунктах не завжди є змога перевірити на місці всі військово-облікові дані, це пов’язано з тим, що громадяни завчасно не подбали про наявність при собі військово-облікових документів. В таких випадках військовозобов’язаним пропонують проїхати в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для уточнення даних. Водночас наголошуємо, що вантажівка залишається під наглядом представників правоохоронних органів.

Якщо громадянин вважає, що він не підлягає мобілізації, то йому потрібно мати при собі відповідні військово-облікові документи з відмітками, які підтверджують його законні права на відстрочку, що передбачені в статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», або з відміткою про зняття з військового обліку.  Або документ про належним чином оформлене бронювання.

“Також наголошуємо, що система «Шлях» немає нічого спільного з військовим обліком”, - додають військові.

Також, щоб уникнути подібних інцидентів громадян просять самостійно і вчасно оновлювати свої військо-облікові дані.

Читайте також: "Пішов за кордон, то й там най сидить": чому закарпатцям осточортіла війна і що кажуть в родинах військових?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також: