1. Новини Закарпаття
  2. >

Українцям за кордоном НЕ вручатимуть повістки – Міноборони

29.04.2024 20:56 Влада Актуально

Відповідну заяву зробив представник Міноборони Дмитро Лазуткін.

Відповідну заяву зробив представник Міноборони Дмитро Лазуткін.

Українські територіальні центри комплектування і соціальної підтримки за кордоном не працюватимуть, заявив представник Міноборони Дмитро Лазуткін.

«ТЦК за кордоном працювати не будуть. Міноборони не може коментувати ті чи інші дії Міністерства закордонних справ. Це (вручення повісток за кордоном-ред.) виглядає доволі нереальним», – заявив Дмитро Лазуткін в ефірі «Радіо Свобода».

Представник Міноборони пояснив, що після набуття чинності нового закону про мобілізацію в Україні та за кордоном протягом 60 днів у чоловіків буде можливість оновити військово-облікові дані, зокрема і через електронний кабінет.

На запитання, чи означає це, що чоловікам з-за кордону не потрібно повертатися, щоб оновити свої дані, речник зазначив, що «обов’язково їхати в Україну не треба».

Дмитро Лазуткін підкреслив, що для тих, хто за кордоном, буде можливість оновити дані в консульських установах, а також через електронний кабінет.

Також представник МО розповів, що триває робота над тим, щоб електронний кабінет, через який можна оновити дані, запрацював у червні.

Речник додав, що проходження військово-лікарської комісії в електронному кабінеті не передбачене. Натомість його впровадження дозволить якісно здійснювати облік військовозобов’язаних.

Читайте також: Таких “коників” ще ніхто не викидав: унікальний випадок втечі на Виноградівщині

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська