1. Головна
  2. >
  3. Влада

На Закарпатті прийняли важливе рішення ліквідувати одну з громад: відомо, що стало причиною

0 Влада Новини Ужгорода

Через неефективне управління громадою Керецьківську ТГ ліквідують.

На Закарпатті прийняли важливе рішення ліквідувати одну з громад: відомо, що стало причиною

26 квітня відбулася чергова сесія у Керецьківській сільській раді, на якій був затверджений бюджет територіальної громади. За словами, екс-очільника сільради Михайла Мавроді, на сесію заради цього приїхало керівництво Хустського району, адже чинний керівник Михайло Мушка, якому у березні висловили недовіру, не зміг прийняти бюджет. Усіх насторожила присутність правоохоронців на сесії. Ймовірно, це пов'язано із резонансною подією, що сталася тут у грудні 2023 року.

Нагадаємо, Депутата, який підірвав гранати під час засідання сільради на Закарпатті, переведено до Закарпатської установи виконання покарань №9.

За результатами обговорень на сесії, Керецьківська громада є останньою у рейтингу громад Закарпаття. Тож, керівництво району оголосило, що дана громада буде ліквідована і приєднана скоріше за все до Довжанської ТГ. Однією з причин є економія витрат на держуправління ТГ, яке показало свою неефективність.

У випадку приєднання до згаданої ТГ, жителі громади будуть й надалі їздити за послугами в Іршаву, ЦНАП залишиться в Довгому. Однак, жителі Керецьківської ТГ просять приєднання до Свалявської ОТГ, з цією метою планують зробити опитування. 

Читайте також: Хустщина посилює допомогу ЗСУ: з місцевого бюджету виділили рекордну суму на військових (ВІДЕО)

Читайте також: