1. Головна
  2. >
  3. Влада

Це справа честі: Дмитро Кулеба зробив заяву про повернення військовозобов'язаних чоловіків до України

0 Влада Україна

Міністр МЗС України Дмитро Кулеба наголошує на справедливості.

Це справа честі: Дмитро Кулеба зробив заяву про повернення військовозобов'язаних чоловіків до України

Питання повернення військовозобов'язаних українських чоловіків з-за кордону додому, до України, є справедливим.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час пресконференції з керівником МЗС Латвії Байбою Браже, повідомляє РБК.Україна.

"Думаю, що це (повернення призовників до України. - Ред.) справедливо до українських чоловіків в Україні. Думаю, що це буде справедливо щодо них, якщо чоловіки з-за кордону повернуться до країни", - сказав міністр.

Він зауважив, що всі чоловіки призовного віку, які покинули країну після початку повномасштабного вторгнення, отримували правові статуси, а також соціальні виплати через українське громадянство. 

"Моїм завданням, як дипломата, є захист українців за кордоном. Я буду це робити. Але, як я вже згадував, йдеться про справедливість. Справедливість у відносинах між українськими чоловіками за кордоном і українськими чоловіками в Україні. І справедливість у відносинах між державою Україна та громадянином України", - заявив Кулеба. 

Як повідомлялося, від 23 квітня, після рішення МЗС України призупинити консульські послуги чоловікам призовного віку,  українці збунтувалися за кордоном та навіть блокували паспортний сервіс. 

Читайте також: Депортація українців не фейк: Польща зробила скандальну заяву і готова переходити до дій

Читайте також: