1. Головна
  2. >
  3. Влада

Закарпатець отримав реальний термін за ґратами: відомо, що накоїв

0 Влада Новини Ужгорода

Під приціл правоохоронців потрапив житель Мукачівщини, який ухилився від мобілізації.

Закарпатець отримав реальний термін за ґратами: відомо, що накоїв

Закарпатська обласна прокуратура в апеляції домоглася зміни покарання для 30-річного мешканця Мукачівщини за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

"Так, чоловіка засуджено до 3 років ув’язнення замість «умовного» покарання, яке у вересні минулого року призначив йому суд першої інстанції.
Встановлено, що військовозобов’язаний закарпатець у червні 2023 року з’явився до одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, пройшов медичний огляд і був визнаний військово-лікарською комісією придатним до служби. Попри це, чоловік написав заяву про відмову проходити військову службу, усвідомлюючи кримінальну відповідальність за це", - йдеться у повідомленні. 

Вже у вересні того ж року Мукачівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним і призначив покарання – 3 роки позбавлення волі зі встановленням іспитового строку на 1 рік. Таке рішення суду Мукачівська окружна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку.

"Наразі ж на закарпатця чекає реальна міра покарання. Новий вирок суду щодо нього вже набрав законної сили", - додали у відомстві. 

Примітка: судові рішення суду апеляційної та касаційної інстанцій набирають законної сили з моменту їх проголошення (ст. 532 КПК України).Читайте також: