1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті хочуть побудувати річковий порт (ФОТО)

29.03.2024 14:07 Влада ВАЖЛИВО

На березі річки Тиса в Закарпатській області може з’явитися новий річковий порт з мультимодальним терміналом.

На березі річки Тиса в Закарпатській області може з’явитися новий річковий порт з мультимодальним терміналом.

Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Державне підприємство “Адміністрація річкових портів” звернулося до обласної військової адміністрації з проханням виділити земельну ділянку для створення такого об’єкта. Перспективи реалізації цього проєкту обговорювали під час наради спільно з фахівцями профільних департаментів обласної військової адміністрації, БУВР Тиси, прикордонниками.

Мультимодальний термінал - це виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовується для навантаження, розвантаження, зберігання вантажів тощо. Він може бути розташований на території залізничних станцій, аеропортів, морських та річкових портів. Завдяки цьому можна організувати міжнародні перевезення Тисою із виходом до більших судноплавних річок.

«Річковий порт та мультимодальний термінал стануть першими об’єктами такого типу в межах Закарпаття. Його важливість для міжнародних перевезень для країни і нашого краю зокрема важко переоцінити.

Вивчаємо документальну базу, проблемні питання, комунікуємо з усіма зацікавленими структурами, щоб розробити стратегію якомога швидшого втілення проєкту», – зауважив Мирослав Білецький.

Читайте також: Закарпатцям підготували чергові "сюрпризи": у регіоні відключатимуть надовго електроенергію 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська