1. Новини Закарпаття
  2. >

Ребрендинг чи декомунізація?: на Закарпатті перейменують чотири населені пункти

20.03.2024 21:48 Влада ВАЖЛИВО

Зокрема перейменують село Пушкіно, зміну назви якого обговорювали нещодавно та навіть голосували за його нову назву.

Зокрема перейменують село Пушкіно, зміну назви якого обговорювали нещодавно та навіть голосували за його нову назву.

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив нові назви ряду населених пунктів в різних регіонах нашої держави.

Про це у своєму Фейсбуку повідомив народний депутат Роман Лозинський.

Загалом сьогодні ухвалено рішення щодо перейменування 5 міст і 104 села/селища. Більшість з них підлягали зміні в процесі декомунізації.

Так, на Берегівщині село Пушкіно (історична назва – Новий Вербовець) перейменують на затверджене в ході сільського опитування Міжлісне, село Пещера на Тячівщині відтепер називатиметься Печера, на Ужгородщині село Кибляри перейменують на Киблярі, а Чертеж – на Чертіж.

Після затвердження на профільному комітеті питання про перейменування населених пунктів буде внесене на голосування до парламенту.

Читайте також: Воно єдине в Україні з такою назвою: на Закарпатті хочуть перейменувати село, яке назвали на честь ворожого поета

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська