1. Новини Закарпаття
  2. >

Офіційне рішення: Мукачівську районну військову адміністрацію очолив Сергій Гайдай (ФОТО)

18.03.2024 13:28 Влада ВАЖЛИВО

Сьогодні нового керівника офіційно представили суспільству.

Сьогодні нового керівника офіційно представили суспільству.

15 березня 2024 року президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської районної військової адміністрації Закарпатської області. 

Сьогодні Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА офіційно представив його колективу Мукачівської РДА, представникам громад та силовому блоку району.

Завдання - розвиток Мукачівщини, повернення статусу найбільш економічно розвинутого району; створити сприятливі умови для роботи релокованих підприємств з усієї України.

"Сьогодні за дорученням Президента України Володимира Зеленського представив громаді новопризначеного голову Мукачівської районної військової адміністрації. Вітаю з призначенням. Очікую ефективну роботу спільно з ОВА і громадами для розвитку району", - інформує губернатор. 

Сергій Гайдай — досвідчений керівник, який має управлінський досвід, раніше очолював Мукачівську РДА та Луганську ОВА, ефективно організовував роботу за напрямками.

"Окремо наголошуємо на проблемі безпечності міста Мукачево, аби ганебні випадки з киданнями гранат у двори більше не повторювалося. Побажали нам з громадами плідної співпраці та ефективної роботи. Обовʼязково ще з усіма поспілкуюся окремо. Про кадрові зміни у перший день говорити зарано, потрібно більше дізнатися про всі напрямки роботи і наскільки ефективно вони виконуються", - повідомив новий голова Мукачівської РВА. 
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська