1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нереальні доходи у час війни: оприлюднено зарплату і премії однієї з голів закарпатської ОТГ

17.02.2024 22:48 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

У мережі Фейсбук оприлюднено декларацію із заробітною платою посадовці.

У мережі Фейсбук оприлюднено декларацію із заробітною платою посадовці.

Днями в одній із місцевих спільнот було подано декларацію із заробітною платою та преміальними виплатами упродовж 2023-го року очільниці Тур'я-Реметівської ОТГ Надії Девіцької. Попередньо свою зарплату за рік озвучив депутат сільської ради Іван Готра, який зробив офіційний запит щодо отримання публічної інформації про доходи місцевих чиновників. Депутат вимагає не лише декларацію щодо зарплати очільниці Тур'я-Реметівської ОТГ, але й декларації із зарплатами, преміальними й оздоровчими коштами також усіх старост громади й заступників. 

Згідно із оприлюдненою інформацією Івана Готри, його зарплата за рік становить 164 905 гривень. А ось, які дані  щодо зарплати показує декларація очільниці Тур'я-Реметівської громади Надії Девіцької і решти посадовців громади — дивіться нижче в таблиці.

Іншу інформацію щодо заробітної плати обранців Тур'я-Реметівської ОТГ можна подивитись за посиланням ТУТ.

Декларація Надії Девіцької дещо обурила місцевих жителів. За їх словами, такі доходи та ще й у період війни - майже захмарні. В громаді відзначають, що поки  солдати воюють, а волонтери та всі небайдужі збирають гроші на дрони й потрібну військову техніку, в органах місцевої влади отримують нереально високі зарплати. Водночас, у бюджеті громади за останній період не вистачає необхідних фінансів на ремонт місцевих доріг. 

А що пишуть в коментарях?

Читайте також: Повне блокування руху для вантажних ТЗ: Важливе звернення до водіїв-міжнародників 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!