1. Новини Закарпаття
  2. >

Сергій Гайдай повертається до Закарпаття: відомо яку посаду запропонували колишньому очільнику Луганської ОВА (ФОТО)

14.02.2024 09:30 Влада ВАЖЛИВО

Кабмін погодив звільнення з посади Мукачівської РДА Едгара Токаря і призначення на цю посаду Сергія Гайдая.

Кабмін погодив звільнення з посади Мукачівської РДА Едгара Токаря і призначення на цю посаду Сергія Гайдая.

Сергій Гайдай вдруге очолив Мукачівську РДА.

Він починав політичну та чиновницьку кар'єру на Київщині, де був спочатку радником Олексія Рєзнікова у часи його депутатства в Київраді (пізніше Рєзніков став міністром оборони).

Потім Гайдай ще в 2015 році став депутатом Мукачівської райради, а у вересні того ж року вже був призначений головою Мукачівської РДА і на цій посаді пробув рівно три роки.

На Закарпатті його кар'єра закінчилася доволі раптово. Гайдай став радником при тодішньому голові Закарпатської ОВА Ігорю Бондаренку.  Пізніше Гайдая перевели на Луганщину, де він очолив місцеву обласну адміністрацію. 

Ще в березні минулого року Гайдай був звільнений з посади голови Луганської військової адміністрації і він мав бути послом України в Казахстані. Однак у травні минулого року Казахстан раптово не видав Сергію Гайдаю агреган (дозвіл на те, що він може очолити дипломатичне представництво України в Казахстані).

Тож було прийняте рішення про повернення Гайдая на свою стару посаду голови Мукачівської районної адміністрації.

Читайте також: Розваги "під кайфом" обійшлися закарпатцю у майже 60 тисяч гривень: чоловік понесе відповідальність за створення небезпечних ситуацій на дорозі (ФОТО)