1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Ти воюєш або працюєш на державу": в Україні буде новий механізм бронювання від мобілізації, – Зеленський

254
Влада Україна

Щодо цього питання необхідний відкритий діалог між державою та підприємцями.

"Ти воюєш або працюєш на державу": в Україні буде новий механізм бронювання від мобілізації, – Зеленський

Про це заявив президент Володимир Зеленський на Черкаському обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. Глава держави наголосив на важливості ротації.

"Ми всі підтримуємо наших воїнів, але без людей, які працюють, не буде зарплат. Зберігати економіку дуже потрібно. При цьому ми повинні не забувати, що не можна залишати хлопців на передовій без ротації. Це також дуже важливо. Тому ми дотримуємося цієї формули: ти воюєш або працюєш на державу", – сказав Володимир Зеленський.

Також, за його словами, важливо знайти формат підтримки бізнесу, який працює відкрито та сплачує податки.

"Я попросив наших економістів і правоохоронців розробити особливий підхід до бізнесу, який повністю працює "в білу". Чесного українського бізнесу, щоб до таких людей на час війни не було питань від податківців і правоохоронців", – зазначив глава держави.

За словами президента, такий захист від держави має стосуватися не лише керівників та власників компаній, а і їхніх працівників.

Читайте також:  "Аби тілько йшли воювати, бо крутять-вертять чоловіками, як хочуть...": у Раді зареєстрували новий законопроєкт

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber