1. Новини Закарпаття
  2. >

Українським чоловікам за кордоном "світить" дуже неприємний сюрприз, — адвокат

04.02.2024 21:05 Влада ВАЖЛИВО

Чоловікам-українцям призовного віку (18-60 років), які перебувають за кордоном, у разі ухвалення Верховною Радою урядового законопроекту, в якому передбачено, що мобілізація в Україні 2024 буде посилена, "світить" дуже неприємний сюрприз.

Чоловікам-українцям призовного віку (18-60 років), які перебувають за кордоном, у разі ухвалення Верховною Радою урядового законопроекту, в якому передбачено, що мобілізація в Україні 2024 буде посилена,

У проекті закону (№10449) йдеться, що закордоном українські чоловіки такого віку зможуть отримувати консульські послуги лише у тому разі, якщо матимуть військово-облікові документи, розповіла київський адвокат Кристина Очкур. Експерт підкреслила, що йдеться, зокрема, й про переоформлення закордонного паспорта у разі закінчення його терміну дії, пише УНІАН.

"Новий законопроект про мобілізацію номер 10449, який нещодавно зареєстрували у Верховній Раді, передбачає дуже неприємну зміну для тих чоловіків, які перебувають за кордоном. При цьому у проекті не вказано, коли саме ці чоловіки мали виїхати за кордон…", - зазначила вона.

Адвокат додала, що це вже другий законопроект, у якому прописано зміни мобілізаційних заходів, який цієї зими внесли у парламент і, "скоріш за все, цей текст буде погоджено".

Читайте також: Коли стартує масова мобілізація в Україні: ветеран Дикий дав прогноз 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими