1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді зупинили водопостачання: масштабна аварія на водозаборі “Минай”

22.01.2024 11:18 Влада Актуально

Через аварію на водогоні на Слов’янській набережній в Ужгороді тимчасово призупиняється подача водопостачання з водозабору “Минай”

Через аварію на водогоні на Слов’янській набережній в Ужгороді тимчасово призупиняється подача водопостачання з водозабору “Минай”

Повідомляє КП "Водоканал м.Ужгород"

Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні, що проходить по Слов’янській набережній, тимчасово, на період виконання цих робіт, призупиняється подача водопостачання з водозабору “Минай”.

"Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння", - йдеться  у повідомленні. 

Мешканців просять, що з відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення. 


Читайте також:  Курйоз дня: новий вид еко-автомобіля помітили в Ужгороді (ВІДЕО)