1. Новини Закарпаття
  2. >

Податок на IPhone та збільшення військового збору: депутати придумали нові види стягнень для українців

18.01.2024 15:51 Влада ВАЖЛИВО

У Раді запропонували поповнити бюджет за рахунок українців з великими зарплатами.

У Раді запропонували поповнити бюджет за рахунок українців з великими зарплатами.

Народний депутат Верховної Ради від "Слуги Народу" запропонувала запровадити додаткові податки для українців з великими зарплатами. Роксолана Підласа вважає, що "податком на IPhone" можна поповнити бюджет для проведення мобілізації в Україні.

Податок на IPhone та збільшення військового збору: у Раді запропонували поповнити бюджет за рахунок українців з великими зарплатами - today.ua

Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету виступила в ефірі телемарафону та повідомила, що для проведення мобілізації в Україні необхідні додаткові кошти у розмірі 300 мільярдів гривень. Ці гроші потрібні не тільки на процес призову, а й на забезпечення новобранців.

У зв'язку з цим Роксолана Підласа запропонувала подумати про запровадження додаткових податків для українців з високою заробітною платою. На думку народного депутата, це стосується тих, хто заробляє від 20 тисяч гривень. Вона вважає, що для них можна збільшити одразу вдвічі військовий збір.

Податок на IPhone та збільшення військового збору: у Раді запропонували поповнити бюджет за рахунок українців з великими зарплатами

"Тобто, якщо ви заробляєте від 20 тисяч гривень… то ви могли б платити військовий збір не 1,5%, а 3%. І це допомагало б утримувати наше військо", - заявила Підласа.

Нардеп також вважає за можливе запровадження податку на розкіш. За її словами, якщо людина має гроші на купівлю нового IPhone, який коштує від 60 до 70 тисяч гривень, то вона може оподатковуватись додатково.


Читайте також: В Україні максимально спростять процедуру отримання статусу учасника бойових дій: відомо що зміниться