1. Новини Закарпаття
  2. >

"Воїнам треба дати можливість відпочити": міністр оборони розповів, що передбачатиме оновлений мобілізаційний законопроєкт

12.01.2024 11:03 Влада ВАЖЛИВО

Умєров заявив про готовність нової редакції мобілізаційного законопроекту.

Умєров заявив про готовність нової редакції мобілізаційного законопроекту.

Під орудою Міністерства оборони вже підготовлено нову редакцію законопроекту про мобілізацію. Найближчим часом оновлений документ відправлять на погодження Кабінету міністрів.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

Наша команда вже підготувала нову редакцію законопроекту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Готові виносити його на погодження уряду в найближчий час. Цей закон потрібен обороні нашої держави і кожному воїну, який зараз на фронті. Потрібен якнайшвидше, - заявив міністр.

За словами Умєрова, оновлений законопроект, зокрема, має встановити чіткий термін служби по мобілізації.

Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо. Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Це чесно. Строковиків треба нарешті відпустити додому. Це правильно, - додав він.

Умеров зазначив, що над мобілізаційним законопроєктом працювали пів року в робочій групі — представники всіх без винятку фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств.

Нагадаємо, Міноборони підготувало нову редакцію законопроекту про мобілізацію