1. Новини Закарпаття
  2. >

Жорсткі норми або ж вимушена необхідність: конфлікти щодо законопроекту про мобілізацію посилюються

27.12.2023 12:10 Влада

Законопроект про мобілізацію, ймовірно, відправлять на доопрацювання, - ЗМІ

Законопроект про мобілізацію, ймовірно, відправлять на доопрацювання, - ЗМІ

Законопроект про мобілізацію, ймовірно, відправлять на доопрацювання: нардепи сумніваються щодо доцільності жорстких норм. Про це повідомляє Forbes.

За даними видання, навіть у "Слузі Народу" вбачають низку спірних моментів: наприклад, обмеження прав військовозобов'язаних, які уникають призову, електронні повістки та мобілізація осіб з інвалідністю ІІІ групи. Ухвалення законопроекту тягне за собою економічні ризики для країни. 

Однак, не виключено, що депутатів таки переконають ухвалити закон у такому вигляді.

Як повідомляли Українські Новини, 25 грудня Кабмін вніс в Раду законопроект щодо мобілізації, який зокрема передбачає зменшити мінімальний призовний вік для мобілізації з 27 років до 25 років, скасувати звільнення від мобілізації для інвалідів 3-ї групи, скасувати відстрочку від мобілізації тим, хто отримує другу вищу освіту.

Залужний, коментуючи законопроєкт Кабміну щодо мобілізації, зазначив, що ЗСУ не мають законодавчої ініціативи, а формують запити Міністерству оборони для того, щоби продовжити вести бойові дії.

Також Залужний прокоментував масований наступ армії РФ на Авдіївку, зазначивши, що через кілька місяців ворог може захопити населений пункт.

Читайте також: Ухилився від мобілізації, бо не мав грошей на проїзд до військкомату: суд виніс вирок