1. Новини Закарпаття
  2. >

Хтось виїхав законно, а хтось “тихцем”: чи має Україна дані про чоловіків призовного віку за кордоном

23.12.2023 23:31 Влада Актуально

Народний депутат Веніславський відповів на питання, яке цікавить багатьох, особливо тих, хто виїхав за кордон не легально.

Народний депутат Веніславський відповів на питання, яке цікавить багатьох, особливо тих, хто виїхав за кордон не легально.

Держава наразі не володіє повною інформацією стосовно чоловіків призовного віку, що перебувають за кордоном. Це стало відомо під час активних дискусій щодо можливості мобілізації громадян України з-за кордону. Про це в ефірі телемарафону повідомив народний депутат та член комітету Верховної ради з питань оборони Федір Веніславський, пише SUD.UA.

«Ми, на сьогоднішній день, не маємо повної інформації про військовозобов'язаних, які знаходяться за кордоном. Хтось з них виїхав відповідно до вимог чинного законодавства, хтось з порушенням... Але, усієї цієї повної інформації в нас немає. І навіть чіткого алгоритму, як це все верифікувати... Це все зараз в процесі обговорення», - заявив він.

Веніславський закликав українців почекати на завершення відповідних процесів і подальшу фіналізацію, коли будуть внесені конкретні пропозиції на рівні закону до парламенту. «Зараз обговорювати це передчасно», - підкреслив він.

Читайте також: «Ви “мамині квіточки”, ухилянти. Вам не стидно?»: закарпатка-захисниця звернулася до земляків (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!