1. Головна
  2. >
  3. Влада

Обласний бюджет Закарпаття: відомо куди і на що підуть кошти у наступному році (ФОТО)

89
Влада Закарпаття

Дрони, пікапи, командно-штабні машини, спецзасоби й інфраструктура для Сил оборони, реабілітація та соціальні програми для захисників – основні пріоритети обласного бюджету на 2024 рік.

Обласний бюджет Закарпаття: відомо куди і на що підуть кошти у наступному році (ФОТО)

Про це інформує на своїй сторінці у Фейсбуці голова Закарпатської ОВА.

ОСНОВА – ЗАПИТИ від ПІДРОЗДІЛІВ ЗСУ та СИЛ БЕЗПЕКИ.
У бюджеті будуть враховані першочергові потреби Сил оборони, комплексні рішення для посилення їхньої обороноздатності, маневреності й ефективності. Разом із силами ППО окремо розв'язуємо питання захисту неба та критичної інфраструктури від шахедів. Разом з медиками – питання реабілітації захисників.

"Системно протягом майже двох років відвідую наші закарпатські підрозділи на лінії фронту, знаю ситуацію в кожному, тримаю звʼязок і займаюся вирішенням поточних питань першочергового забезпечення.
Верховна Рада ухвалила передачу військового ПДФО з місцевих бюджетів до державного. Перенаправлення почалося з 1 жовтня 2023 року і завершиться роком, коли закінчиться воєнний стан.
Цього року обласний бюджет усі 100% отриманих коштів від військового ПДФО спрямував на потреби Сил оборони, проєкти підтримки захисників та заходи, спричинені війною. Попри те, що наші підрозділи надалі фінансуватиме й комплектуватиме Міністерство оборони України, ми не змінюємо пріоритетів", - йдеться в повідомленні. 
У 2024 році Закарпаття (обласний та бюджети громад) передасть до державного бюджету для потреб оборони близько 3 млрд грн військового ПДФО.
"Водночас обласний бюджет і бюджети громад передбачатимуть військову складову в межах реальних можливостей.
На ЗСУ, сектор безпеки й оборони та видатки, повʼязані з ліквідацією збройної агресії рф, закладаємо кількасот мільйонів гривень", - зазначив губернатор.


Читайте також: Грип, ГРВІ та COVID-19 повертаються: на Закарпатті масово хворіють діти 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber