1. Новини Закарпаття
  2. >

Війна може вийти за межі України: генерал ЗСУ висловився про нову загрозу

11.12.2023 22:08 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

За словами генерала, на сьогоднішній день головну роль у цій війні відіграють технології.

За словами генерала, на сьогоднішній день головну роль у цій війні відіграють технології.

Командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявив про нову загрозу в ході війни між Україною та Росією. Він розглядає сценарій, згідно з яким війна вийде за межі південних та східних регіонів нашої країни, пише "Главред".

За словами генерала, на сьогоднішній день головну роль у цій війні відіграють технології. Те, що Північна Корея та Іран постачають Росії дрони та іншу техніку, дуже зміцнює їх позиції.

Наєв зазначив в інтерв'ю ABC News, що українські захисники зараз будують оборонні рубежі, мінують території та тренують особовий склад на випадок повторного військового вторгнення з півночі. Такий розклад не можна виключати.

Також генерал попередив про небезпеку скорочення військової допомоги з боку Заходу. Проте ЗСУ, навіть у такій ситуації, продовжать свою боротьбу, зазначив Наєв.

"Ми розуміємо, що зараз йде війна за ресурси. РФ отримує свої ресурси за допомогою осі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них кошти ППО, протиставляємо РФ їхні ресурси. Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми боротимемося тим, що маємо", - наголосив Сергій Наєв.

Нещодавно представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат говорив про те, що Росія накопичила близько 900 ракет, щоб узимку атакувати Україну, і деякі з них базуються у захопленому Криму.

Читайте також: «Небо над Закарпаттям надійно захищене», - Віктор Микита /ФОТО

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!