1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Сюрприз" для водіїв від Верховної Ради: черговий законопроєкт шокує керманичів

562
Влада Україна

У випадку прийняття законопроекту, водіям доведеться проходити перевірку свого фізичного та психологічного стану кожні 10 або 15 років (в залежності від категорії транспортного засобу).

"Сюрприз" для водіїв від Верховної Ради: черговий законопроєкт шокує керманичів

Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури висловлює свою підтримку законопроекту №8082, спрямованому на скорочення терміну дії водійських посвідчень з 30 до 10-15 років. 

Ідею внесення змін в питання термінів посвідчень водіїв запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Петиція, яка закликає не застосовувати нові норми до раніше виданих посвідчень водія, не має великого впливу на рішення.

У випадку прийняття законопроекту, водіям доведеться проходити перевірку свого фізичного та психологічного стану кожні 10 або 15 років (в залежності від категорії транспортного засобу). Також водії, які отримали багато штрафів, зобов’язані будуть перескладати теоретичні та практичні іспити.

Проект закону передбачає перегляд транспортних категорій, згідно з яким водії транспортних компаній повинні підтверджувати свої права водія кожні 5 років, відповідно до стандартів Євросоюзу. Автори законопроекту розраховують на те, що ці зміни допоможуть зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у країні. Очікувалося, що законопроект №8082 буде розглянутий до кінця 2023 року, але поки що у Ради є інші, більш пріоритетні завдання.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber