1. Новини Закарпаття
  2. >

Це рекорд серед інших країн: Україна отримала техніки на понад 3 млрд євро від Німеччини

03.10.2023 08:44 Влада Актуально

Німеччина надіслала Україні техніки на величезну суму.

Німеччина надіслала Україні техніки на величезну суму.

В перші три квартали поточного року Німеччина схвалила експорт військової техніки в Україну на суму 3,3 млрд. євро. Про це заявило Мінекономіки Німеччини, повідомляє Spiegel.

За дев’ять місяців Німеччина вже схвалила експорт озброєнь на суму, яка більша за тогорічні показники. У 2022 році постачання озброєнь становили 8,35 млрд. євро, цього року вони вже становлять 8,76 млрд. євро.

Федеральний уряд схвалив експорт військової техніки в Україну на суму 3,3 млрд. євро в перші три квартали року. Зазначається, що це робить Україну найбільшим одержувачем німецького експорту озброєнь.

Другим за величиною одержувачем німецького експорту озброєнь з обсягом трохи більше мільярда євро є Угорщина, за нею йдуть США з 467 млн. євро.

Понад 90% затвердженого експорту було направлено в країни ЄС і НАТО або близьким партнерам, таким як Україна і Південна Корея.

Видання зазначає, що це вже друга за величиною сума експорту в історії Німеччини. Лише 2021 року ця цифра була ще вищою – 9,35 млрд. євро.

 

“Для порівняння: за 16 років правління канцлерки Ангели Меркель позначку в 6 мільярдів було перевищено лише п’ять разів”, – йдеться в матеріалі.

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime