1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська міська рада звернулася щодо ситуації з ремонтом автодороги М-23

01.08.2023 12:19 Влада ВАЖЛИВО

Депутатський корпус Виноградівської міської ради вкрай стурбований ситуацією з затягуванням ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення.

Депутатський корпус Виноградівської міської ради вкрай стурбований ситуацією з затягуванням ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення.

Депутати Виноградівської міської ради звернулися до Закарпатської обласної військової адміністрації та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.  Причина - завершення ремонту автодороги міжнародного значення М-23 «Берегово – Виноградів – Велика Копаня» у межах міста Виноградів прийнятого рішенням 25-ї позачергової сесії 8 cкликання №1664 від 31.07.2023 року.

Про це інформує Виноградівська міська рада.

Депутатський корпус Виноградівської міської ради вкрай стурбований ситуацією з затягуванням ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення М-23 «Берегове – Виноградів – Велика Копаня» по вул. Ардовецькій в м.Виноградів (поворот від вул.Чкалова до перехрестя з вул.І.Франка).

Ознайомитись з повним текстом рішення можна за посиланням - http://surl.li/jqopq

"Ще в жовтні 2022 року міською радою було погоджено ДП «Служба автомобільних доріг в Закарпатській області» тимчасову схему організації дорожнього руху в м.Виноградів через проведення ремонтних робіт, які мали бути завершені до кінця 2022 року. Проте, станом на сьогодні роботи не завершені, а рух транспорту на вказаній ділянці заблоковано.

Так як на ремонтованому відрізку дороги розташовані Виноградівська районна лікарня, відділення поліції, загальноосвітня школа № 3, 1 відділ Берегівського районного ТЦК та СП, відділення ДРАЦС, на адресу депутатського корпусу та міської ради надходять численні звернення мешканців громади, які обурені довготривалим призупиненням ремонтних робіт.

Окрім того, мешканці вулиць Чкалова та Комунальна, які страждають через інтенсивний рух великовагового транспорту на вказаних комунальних дорогах, що виник в результаті об’їзду вантажним транспортом ділянки ремонтних робіт, погрожують перекрити дорогу для великовагового транспорту, у випадку не відновлення ремонтних робіт найближчим часом.

Враховуючи вищевикладене, з метою зниження соціальної напруги серед мешканців громади, просимо взяти ситуацію під особистий контроль та вирішити питання негайного відновлення та найшвидшого завершення ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-23 «Берегове – Виноградів – Велика Копаня» по вул. Ардовецькій в м.Виноградів (поворот від вул.Чкалова до перехрестя з вул.І.Франка)", - йдеться в дописі. 

Звернення прийнято на засіданні 25-ої позачергової сесіїВиноградівської міської ради восьмого скликання 31 липня 2023 рокуДепутати Виноградівської міської ради восьмого скликання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо,