1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Хусті тривають роботи з будівництва Палацу правосуддя (ФОТО)

17.06.2023 13:39 Влада

Цей проєкт розпочали у 2019 році за кошти державного бюджету. Разом з тим будівництво тимчасово призупинено на період воєнного стану.

Цей проєкт розпочали у 2019 році за кошти державного бюджету. Разом з тим будівництво тимчасово призупинено на період воєнного стану.

Реформування судової системи – одна з вимог для вступу України до Європейського Союзу. Мова не лише про саму систему правосуддя, а й про її інфраструктурну складову.  років тому. Вони не відповідають вимогам сьогодення і потребують оновлення. Тож реалізація сучасного проєкту на Закарпатті є важливим елементом євроінтеграційних процесів у межах нашого регіону, повідомляється у Закарпатській ОВА.

"Цей концепт не має аналогів в Україні. Ініціатива передбачає зведення чотириповерхової будівлі суду з внутрішнім двориком, відкритою громадською та закритою службовою зонами. Там планують облаштувати громадську і службову автостоянки з вимогами безбар'єрності, місце для паркування велосипедистів. Для приміщень залів судових засідань, кабінетів, вестибюлів запроєктовано встановлення сучасної системи кондиціонування та багато іншого", - додають у відомстві. 

Зараз усі державні ресурси спрямовані на підтримку ЗСУ, тому для завершення будівництва Палацу правосуддя в місті Хуст будемо звертатися до наших іноземних партнерів у межах взаємодії областей України та регіонів країн ЄС на майданчику Палати регіонів Конгресу. Ми вже ефективно працюємо з міжнародними колегами за напрямком зведення реабілітаційних центрів для наших захисників. Упевнений, що знайдемо партнерів і для цього проєкту.

 

Читайте на ГК:“Так ремонтували, що й собі нагребли”: в області “свиснули” понад мільйон під час ремонту доріг
Читайте на ГК:Можна тільки споглядати: Долина нарцисів вкривається квітковим килимом (ФОТО)
Читайте на ГК:Небезпека чатує всюди: сказна кішка покусала закарпатця та померла