1. Новини Закарпаття
  2. >

Вирішення цього питання – це врятовані життя людей та безпека громад: на Закарпатті розвиватимуть важливий проєкт (ФОТО)

07.06.2023 13:03 Влада ВАЖЛИВО

Вирішення цього питання – це врятовані життя людей та безпека громад, що є беззаперечними пріоритетами для держави і зараз на порядку денному роботи ОВА.

Вирішення цього питання – це врятовані життя людей та безпека громад, що є беззаперечними пріоритетами для держави і зараз на порядку денному роботи ОВА.

Під час робочого візиту на Львівщину голова Закарпатської ОВА зустрівся із головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, командою місцевих лікарів та опрацювання досвіду наших колег щодо впровадження санавіації.

Про це пише РІО


"Поліцейська і санітарна авіація – черговий інфраструктурний проєкт, реалізацію якого ми розпочинаємо на Закарпатті", - повідомив Віктор Микита.


В умовах воєнного стану оперативність у прийнятті рішень та реагування на надзвичайні ситуації набули нового сенсу. Через гірську місцевість наш регіон є складним з погляду логістики проведення рятувальних операцій, транспортування хворих або травмованих у каретах швидкої допомоги, а також оперативності реагування поліцейських сил і прикордонників на можливі загрози.


На цьому етапі забезпечення регіонального авіапарку гелікоптерами та інфраструктури злітно-посадкових майданчиків у різних районах має визначальне значення. Це стане основою для повноцінного функціонування системи Єдиного аеромедичного простору України на Закарпатті. Щодо цього комунікуємо з Міністерством внутрішніх справ.

Такий проєкт працює у Львівській області й уже довів свою актуальність та ефективність. Зараз тісно взаємодіємо з колегами, щоб урахувати передовий досвід у цьому напрямку.

Читайте на ГК:Перерахунок за комуналку проводитимуть за новими правилами: рішення Кабміну
Читайте на ГК:Техніка розліталась на ходу: у 128-й бригаді влаштували нічне полювання на окупантів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На межі Закарпаття та Прикарпаття стався землетрус: які деталі відомо