1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нашептане Звернення: Хтось із Балог попросив Микиту вплинути на "слуг", - ЗМІ

06.06.2023 21:35 Влада

У Мукачеві продовжуються політичні баталії, які загострилися після різкого підняття тарифів на воду для населення.

У Мукачеві продовжуються політичні баталії, які загострилися після різкого підняття тарифів на воду для населення.

Видання ПроЗак, яке систематично публікує інсайти про політичні мукачівські протистояння, повідомило, що мер Андрій Балога звернувся до голови Закарпатської ОВА Віктора Микити.

Разом з тим, у самій статті йдеться, що насправді кожну дію мера маніпулює його батько Віктор Балога, який наразі бореться за останній форпост своєї політичної влади – більшість у мукачівській раді.

Отож, хто насправді писав звернення, не відомо, але сьогодні мала відбутися сесія Мукачівської міськради. І вона традиційно не відбулася з цілком відомих причин, пише ПроЗак.

Нагадаємо, з ініціативи мера Андрія Балоги  Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.

Підняття тарифів є протизаконним хоча б тому, що ще в серпні 2022 року Президент Володимир Зеленський підписав закон №2479-IX, яким вводиться мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення на час ведення бойових дій і на пів року після їх завершення. 

В інших областях мораторій діє і тут тарифи не ростуть. Таким чином, зараз  у Мукачеві взагалі найвищі в Україні тарифи на водопостачання та водовідведення.

Всі ці маніпуляції, тиск та шантаж  вплинули на депутатський корпус і, зрештою,  депутати прийняли ультимативне звернення,  у якому чітко вказано, що депутати відмовляються відвідувати сесії, поки не будуть знижені драконівські тарифи.

Замість того, щоб знизити тарифи, мер Балога не просто звинуватив депутатів у бездіяльності, а вдався до старого методу, який активно свого часу використовував його батько-нардеп.

Так, у Мукачеві з'явилися білборди з портретами депутатів, через яких мовляв, не ремонтуються вулиці.

 

Але, як видно, і це не подіяло і депутати не мають наміру йти на сесійні засідання, поки вимоги не будуть виконані.

Сьогодні ж мер Мукачева навіть написав звернення до голови ОВА Віктора Микити, мовляв, вплиньте хоч на своїх депутатів від фракції Слуга Народу. За твердженням Балоги, через ігнорування  депутатами сесій не ремонтуються дороги, будинки, заклади освіти та медицини, а також йде війна і "маємо жити та працювати, щоб країна мала майбутнє, а у наших захисників було все необхідне для боротьби з ворогом".

Натомість саме попри війну Балоги вирішили підняти тарифи на водопостачання та водовідведення. То хто винуватий? Ті, хто вирішив подоїти тарифами населення, яке і так перебуває в скруті, чи ті, хто висуває вимоги зменшити тарифи?

 І чи не краще голові ОВА просити у Президента ввести військову адміністрацію у Мукачеві, щоб припинити нарешті феодальні амбіції в тилу країни, якій треба зміцнювати фронт?

Джерело: ПроЗак